Projekční a poradenská činnost v oblasti energetiky

Firma EMONTAS, s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti projekčních a inženýrských prací. Zabýváme se především tvorbou projektové dokumentace v oblasti energetiky pro napěťové hladiny NN a VN. Mezi naše hlavní činnosti patří:

  • zpracování projektové dokumentace elektro na přípojky NN, VN, trafostanice, vedení nízkého a vysokého napětí, veřejné osvětlení
  • zpracování dokumentace k územnímu řízení, pro stavební povolení, prováděcí dokumentace a dokumentace stávajícího stavu
  • zpracování smluv na věcná břemena, vklady břemen do katastru nemovitostí
  • kompletní inženýrská činnost při realizaci energetických staveb
  • poradenská činnost v oblasti energetiky

Projekční a inženýrskou činnost zajišťuje tým zaměstnanců, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru elektro a mnoho zkušeností s realizací Vašich zakázek. V součastné době máme 9 projektantů, kterým je k práci poskytnuto kvalitní a příjemné zázemí.

 

Na základě Vašich požadavků jsme schopni navrhnout a zpracovat kompletní projektovou dokumentaci, přičemž vycházíme z našich dlouholetých zkušeností a neustálého zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců.

V rámci zpracování projektu zajistíme kompletní projektovou dokumentaci od žádosti o připojení k energetické síti, přes tvorbu projektové dokumentace dle požadavků, až po získání stavebního povolení a kompletní realizaci zakázky. 

Firma disponuje kvalitní výpočetní technikou, která je základem pro tvorbu projektové dokumentace. Pro tisk výkresů používáme černobílé a barevné laserové tiskárny formátu A4 a A3.

Pro velkoformátový tisk a skenování výkresů až do rozměru A0 používáme plottery typu:

  • HP DesignJet 500 Plus
  • OCÉ TDS 400

 

Seznam zaměstnanců zajišťující projekční a inženýrskou činnost naleznete v kontaktech.