Tepelná čerpadla ENBRA a DAIKIN

Vážení,
pokud Vaše nespokojenost roste v přímé úměře k neustálému růstu cen energií, máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám tepelná čerpadla ENBRA a DAIKIN - zařízení, která jsou schopna v poměrně krátkém čase splatit své pořizovací náklady a dlouhodobě šetří peníze svým majitelům. A je jen na Vás jak s penězi, které nemusíte dát za topení naložíte.

Společnost EMONTAS je certifikovaným dodavatelem tepelných čerpadel v rámci programu „Nová zelená úsporám – Kotlíkové dotace“. Nabídneme Vám řešení, které je účinné a značně posílí Vaší nezávislost na cenách energií i Váš rozpočet.

Za zeptání nice nedáte - posouzení současného stavu, návrh a vyčíslení úspor i cenová nabídka jsou bezplatné. Každou aplikaci navrhujeme podle Vašich individuálních potřeb. Stačí zavolat.

Zavolejte - napište
Tel.: +420 737 249 301, +420 737 249 304
E-mail: emontas@centrum.cz, topeni.emontas@centrum.cz
Nabízíme léty ověřenou kvalitu a okamžitý nadstandardní servis.

Pokud Vás zajímá jak výrazně dlouhodobě šetřit za teplo pomocí tepelného čerpadla ENBRA a DAIKIN odpovězte na níže uvedené dotazy / nebudete-li znát vše - nevadí /

Dotazy pro návrh tepelného čerpadla ENBRA a DAIKIN pro RD a menší objekty:

Kontaktní údaje


Po zaslání odpovědí na tyto otázky Vám příjde obratem cenová nabídka s technickým popisem navrženého zařízení, odborný odhad ročních úspor a výpočtet návratnosti investice. Pokud uvedete telefonní spojení, mohou být případné nejasnosti ihned projednány a nabídka bude přesněji odpovídat Vašim potřebám a nejvyšší možné míře úspor.

Bytové domy a větší objekty řešíme po dohodě a prohlídce objektu. Kontaktní údaje jsou stejné.

Pro telefonické dotazy volejte: 737 249 301 p. Novák, 737 249 304 p. Grossert
Pro e.mailovou komunikaci: emontas@centrum.cz, topeni.emontas@centrum.cz
Děkujeme za Váš zájem